Atlético Espeleño Stats
Date | Home | Away | League | Analysis |
---|---|---|---|---|
2024-05-05 11:00:00 | Córdoba II | Atlético Espeleño | Spain Tercera - Group 10 | |
2024-05-12 01:00:00 | Atlético Espeleño | Xerez | Spain Tercera - Group 10 |
Date | Home | Away | League | Goals (FT/HT) | Corners (FT/HT) | Analysis |
---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-01 17:00:00 | Atlético Espeleño | Sevilla III | Tercera - Group 10 | 2-0 (1-0) | 1-3 (0-0) | |
2024-04-27 17:30:00 | Atlético Espeleño | Gerena | Tercera - Group 10 | 1-3 (0-1) | 0-0 (0-0) | |
2024-04-20 18:00:00 | Lucena | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 1-0 (1-0) | 2-5 (1-1) | |
2024-04-14 17:00:00 | Atlético Espeleño | Ayamonte | Tercera - Group 10 | 3-2 (1-1) | 0-0 (0-0) | |
2024-04-07 11:00:00 | Coria CF | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 2-0 (1-0) | 0-0 (0-0) | |
2024-03-28 12:00:00 | Atlético Espeleño | La Palma | Tercera - Group 10 | 1-0 (1-0) | 3-3 (3-2) | |
2024-03-24 12:00:00 | Xerez Deportivo | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 3-0 (2-0) | 8-1 (5-0) | |
2024-03-10 17:00:00 | Atlético Espeleño | Bollullos | Tercera - Group 10 | 3-0 (3-0) | 0-0 (0-0) | |
2024-03-03 17:30:00 | Puente Genil | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 2-2 (1-0) | 0-0 (0-0) | |
2024-02-25 17:00:00 | Atlético Espeleño | Pozoblanco | Tercera - Group 10 | 1-2 (0-1) | 0-0 (0-0) | |
2024-02-18 12:00:00 | Utrera | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 3-1 (1-0) | 9-7 (6-4) | |
2024-02-04 12:00:00 | Cartaya | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 2-1 (0-1) | 0-0 (0-0) | |
2024-01-28 17:00:00 | Atlético Espeleño | Cabecense | Tercera - Group 10 | 1-1 (1-0) | 4-4 (2-1) | |
2024-01-20 16:30:00 | Ceuta II | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 1-3 (0-1) | 0-0 (0-0) | |
2024-01-14 12:30:00 | Xerez | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 5-0 (2-0) | 2-3 (1-1) | |
2023-12-23 12:00:00 | Atlético Espeleño | Córdoba II | Tercera - Group 10 | 0-0 (0-0) | 8-3 (3-2) | |
2023-12-17 12:00:00 | Sevilla III | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 0-2 (0-1) | 6-3 (2-0) | |
2023-12-06 12:00:00 | Gerena | Atlético Espeleño | Tercera - Group 10 | 1-0 (0-0) | 5-4 (4-1) | |
2023-12-02 16:30:00 | Atlético Espeleño | Lucena | Tercera - Group 10 | 1-4 (0-3) | 0-1 (0-0) | |
2023-11-05 17:00:00 | Atlético Espeleño | Xerez Deportivo | Tercera - Group 10 | 1-0 (1-0) | 0-0 (0-0) |
Ranking | Team | Games | Wins | Draw | Lost | Goals | Points | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Xerez
|
32 | 18 | 9 | 5 | 51-21 | 63 | D D L W D |
2 |
Lucena
|
32 | 18 | 8 | 6 | 35-20 | 62 | D W W L L |
3 |
Pozoblanco
|
32 | 17 | 8 | 7 | 43-33 | 59 | D D W L W |
4 |
Xerez Deportivo
|
32 | 16 | 10 | 6 | 45-21 | 58 | W L W W D |
5 |
Ceuta II
|
32 | 15 | 10 | 7 | 46-25 | 55 | W W W L W |
6 |
Puente Genil
|
32 | 12 | 14 | 6 | 46-40 | 50 | D W W D W |
7 |
Gerena
|
32 | 13 | 7 | 12 | 37-38 | 46 | W W D W W |
8 |
Utrera
|
31 | 12 | 7 | 12 | 44-39 | 43 | L L W D L |
9 |
Cartaya
|
32 | 11 | 9 | 12 | 32-29 | 42 | W W D D L |
10 |
Bollullos
|
31 | 8 | 13 | 10 | 25-33 | 37 | D D D L D |
11 |
Córdoba II
|
32 | 8 | 12 | 12 | 34-39 | 36 | L L L L L |
12 |
Coria CF
|
32 | 9 | 9 | 14 | 40-50 | 36 | W L W W W |
13 |
La Palma
|
32 | 9 | 8 | 15 | 43-49 | 35 | L L L L W |
14 |
Atlético Espeleño
|
32 | 10 | 5 | 17 | 38-50 | 35 | W L L W L |
15 |
Conil
|
32 | 8 | 10 | 14 | 26-37 | 34 | L D L W D |
16 |
Sevilla III
|
32 | 7 | 11 | 14 | 26-33 | 32 | L D D L W |
17 |
Ayamonte
|
32 | 6 | 10 | 16 | 28-46 | 28 | L D W L L |
18 |
Cabecense
|
32 | 7 | 6 | 19 | 24-60 | 27 | L W L D L |
Ranking | Team | Games | Wins | Draw | Lost | Goals | Points | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pozoblanco
|
16 | 11 | 3 | 2 | 23-12 | 36 | D D W L W |
2 |
Xerez Deportivo
|
16 | 10 | 6 | 0 | 27-7 | 36 | W L W W D |
3 |
Ceuta II
|
16 | 10 | 4 | 2 | 30-8 | 34 | W W W L W |
4 |
Puente Genil
|
16 | 9 | 6 | 1 | 30-18 | 33 | D W W D W |
5 |
Lucena
|
16 | 10 | 3 | 3 | 18-9 | 33 | D W W L L |
6 |
Xerez
|
16 | 9 | 5 | 2 | 27-6 | 32 | D D L W D |
7 |
Cartaya
|
16 | 6 | 7 | 3 | 14-9 | 25 | W W D D L |
8 |
La Palma
|
16 | 7 | 3 | 6 | 28-25 | 24 | L L L L W |
9 |
Gerena
|
16 | 7 | 3 | 6 | 19-18 | 24 | W W D W W |
10 |
Utrera
|
16 | 7 | 3 | 6 | 25-20 | 24 | L L W D L |
11 |
Atlético Espeleño
|
16 | 7 | 3 | 6 | 24-21 | 24 | W L L W L |
12 |
Bollullos
|
15 | 6 | 5 | 4 | 16-14 | 23 | D D D L D |
13 |
Coria CF
|
16 | 6 | 5 | 5 | 16-17 | 23 | W L W W W |
14 |
Córdoba II
|
16 | 6 | 5 | 5 | 21-19 | 23 | L L L L L |
15 |
Conil
|
16 | 5 | 7 | 4 | 15-13 | 22 | L D L W D |
16 |
Sevilla III
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18-17 | 20 | L D D L W |
17 |
Cabecense
|
16 | 5 | 3 | 8 | 14-25 | 18 | L W L D L |
18 |
Ayamonte
|
16 | 4 | 4 | 8 | 16-24 | 16 | L D W L L |
Ranking | Team | Games | Wins | Draw | Lost | Goals | Points | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Xerez
|
16 | 9 | 4 | 3 | 24-15 | 31 | D D L W D |
2 |
Lucena
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17-11 | 29 | D W W L L |
3 |
Pozoblanco
|
16 | 6 | 5 | 5 | 20-21 | 23 | D D W L W |
4 |
Xerez Deportivo
|
16 | 6 | 4 | 6 | 18-14 | 22 | W L W W D |
5 |
Gerena
|
16 | 6 | 4 | 6 | 18-20 | 22 | W W D W W |
6 |
Ceuta II
|
16 | 5 | 6 | 5 | 16-17 | 21 | W W W L W |
7 |
Utrera
|
15 | 5 | 4 | 6 | 19-19 | 19 | L L W D L |
8 |
Puente Genil
|
16 | 3 | 8 | 5 | 16-22 | 17 | D W W D W |
9 |
Cartaya
|
16 | 5 | 2 | 9 | 18-20 | 17 | W W D D L |
10 |
Bollullos
|
16 | 2 | 8 | 6 | 9-19 | 14 | D D D L D |
11 |
Córdoba II
|
16 | 2 | 7 | 7 | 13-20 | 13 | L L L L L |
12 |
Coria CF
|
16 | 3 | 4 | 9 | 24-33 | 13 | W L W W W |
13 |
Conil
|
16 | 3 | 3 | 10 | 11-24 | 12 | L D L W D |
14 |
Sevilla III
|
16 | 3 | 3 | 10 | 8-16 | 12 | L D D L W |
15 |
Ayamonte
|
16 | 2 | 6 | 8 | 12-22 | 12 | L D W L L |
16 |
La Palma
|
16 | 2 | 5 | 9 | 15-24 | 11 | L L L L W |
17 |
Atlético Espeleño
|
16 | 3 | 2 | 11 | 14-29 | 11 | W L L W L |
18 |
Cabecense
|
16 | 2 | 3 | 11 | 10-35 | 9 | L W L D L |